polski __english __

Rekomendacje

Rekomendacja Stanisław NapiórkowskiRekomendacja Małopolskie Obserwatorium Polityki RozwojuRekomendacja Marketing Research GroupList rekomendacyjny - Uniwersytet Leeds (Wielka Brytania)Rekomendacja - Biuro Tłumaczeń Dor-TekstRekomendacja - EU PROJECTSRekomendacja - ARC Rynek i OpiniaRekomendacja - Laboratorium Badań SpołecznychRekomendacja - EU PROJECTS

 

Współpraca z Państwem była przyjemnością. Znaczącym udogodnieniem była dla mnie możliwość porozumiewania się drogą elektroniczną. Bardzo szybko, uprzejmie i wyczerpująco udzielali Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania, które stawiałam. Cechowała Państwa otwartość na sugestie odnośnie do formy transkrypcji. Zaproponowali Państwo, abym zapoznała się z materiałem przed sfinalizowaniem współpracy – zależało Państwu na tym, abym była w pełni usatysfakcjonowana z usługi. Żadna prośba z mojej strony nie stanowiła problemu. Niebywałym atutem współpracy był bardzo krótki czas oczekiwania na materiał. Bez wątpienia podchodzą Państwo do realizowanych zadań profesjonalnie. Chętnie w przyszłości skorzystam z usług, które Państwo świadczą.

Joanna Szymczak

Korzystam z usług firmy Joanna Łęgowik-Śliwka Transkrypcje od zeszłego roku. Współpraca układa się bardzo dobrze. Firma Joanna Łęgowik-Śliwka Transkrypcje charakteryzuje się szybkością i dokładnością przy opracowywaniu dla mnie transkrypcji. Kontakt z firmą jest szybki i przyjemny. Gorąco polecam firmę Joanna Łęgowik-Śliwka Transkrypcje jako rzetelnego kontrahenta.

dr Kamila Biały, Instytut Socjologii, Uniwersytet Łódzki

W okresie pracy nad analizą zebranego materiału badawczego nawiązałam współpracę z Panią Joanną Łęgowik-Śliwka. Powierzyłam wówczas wykonanie tylko tej części transkrypcji, którą miałam przygotowaną w formie pliku dźwiękowego. Zlecone transkrypcje zostały wykonane tak szybko i tak dokładnie, że zdecydowałam się na zlecenie zrobienia wszystkich transkrypcji, co nie było łatwym i prostym zadaniem, chociażby z racji złej jakości nagrań. Byłam pod wielkim wrażeniem tak profesjonalnego i sprawnego przygotowania. A wiem jakie trudne było to przedsięwzięcie, ponieważ sama mogłam się o tym przekonać kiedy tworzyłam robocze wersje transkrypcji, ale Pani Joanna Łęgowik-Śliwka podjęła się zadania i zrealizowała je w sposób niezwykle staranny i precyzyjny. Przy wykonaniu transkrypcji uwzględniono wszystkie moje prośby i uwagi. Tworząc je rozważałyśmy różne warianty konieczne z uwagi na wymagane standardy i na każdy rodzaj zlecenia Pani Joanna Łęgowik-Śliwka odpowiadała w sposób bardzo rzetelny, sumienny, elastyczny, z pełnym spokojem i kulturą. Zlecony zakres usług wykraczał poza standardową ofertę zawartą w cenniku i był wykonywany na najwyższym poziomie, mimo wielu trudności technicznych. Rekomenduję firmę Pani Joanna Łęgowik-Śliwka z wielką przyjemnością i przekonaniem, ponieważ jestem zadowolona z jakości usług, szybkiego i sprawnego czasu realizacji oraz możliwości negocjacji, jak również z uwagi na wysoki poziom kultury Pani Joanna Łęgowik-Śliwka, co uczyniło naszą współpracę udaną i satysfakcjonującą. Z wyrazami szacunku

Beata Bochnia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą „Joanna Łęgowik-Śliwka Transkrypcje”. Transkrypcje (a było to kilkanaście długich wywiadów) przyszły nadspodziewanie szybko i były wyjątkowo dokładne. Od tej pory wszystkim innym badaczom polecam tę firmę, dzięki niej szybko można przejść do analizy danych, zamiast męczyć się samemu tygodniami czy miesiącami z przepisywaniem nagrań.

Małgorzata Zielińska, Uniwersytet Gdański

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy „Joanna Łęgowik-Śliwka Transkrypcje”. Transkrypcje zostały wykonane bardzo szybko i dokładnie, co bardzo ułatwiło mi opracowywanie zebranego materiału. Serdecznie polecam.

Olga Czeranowska

Szanowni Państwo, polecam usługi Pani Joanny z całego serca. Pełen profesjonalizm, terminowość i super podejście do Klienta. Jakby wszystkie Firmy tak działały Świat byłby lepszy :):):) Powodzenia w interesach i wielu Klientów.

Artur Reyer

hand-and-pen-clip-art

Opinie naszych klientów są dla nas na wagę złota.

Dzięki nim wiemy na czym zależy naszym klientom i jak poprawiać nasze usługi. Prosimy więc Państwa o wyrażenie swojego zdania. Dziękujemy.


Akceptowane typy plików: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png
Maksymalny rozmiar plików :3MB
Dziękujemy za przesłanie opinii.
Wiecej opinii naszych klientów na naszej stronie:
www.transkrypcje-krakow.pl/rekomendacje/